אדידס ULTRA BOOST X: נעלי ריצה שמקנות תחושת ריחוף

מדובר בדגם לנשים בלבד, שמתאפיין באלסטיות ובעיצוב דמוי גרב

מאת: יעל הראל


השבוע הושק בארץ דגם נעלי הריצה ULTRA BOOST X, המיועד לנשים בלבד. מועד ההשקה אינו מקרי, לפני מרתון סמסונג תל אביב שיתקיים ביום שישי הקרוב.

כידוע, אדידס היא נותנת החסות הגדולה למרתון תל אביב, לצד סמסונג כמובן, ולרגל האירוע נפתחה בכיכר רבין חנות של המותג, שם גם נמכר הדגם.

דגם בוסט הוא בשנים האחרונות דגם הדגל של החברה, לאחר שב-2013 השיקה אדידס את פטנט קפסולות האנרגיה המשולבות בסוליות נעלי הריצה ומחזירות אנרגיה לרצים. הדגם הצליח מעל למשוער, ובשלב מסוים היה הביקוש גדול מההיצע.

את הדגם החדש, אדידס ULTRA BOOST X, עיצבו נשים והוא כאמור מיועד לקהל הרצות ומותאם לכף הרגל הנשית. העיצוב הצר מבטיח, לדברי החברה, תנועה וריצה חופשית בהתאם לצורתה המשתנה של הרגל בעת הריצה.

למי שלא נעלה בוסט בעבר, עלולה להיות תחושה שהנעליים צרות מדי, או אפילו לוחצות, אבל זה בדיוק הרעיון כאן: נעל שהיא כמעט כמו גרב, מתלבשת על הרגל, קלה ואנרגטית.

בניגוד לרוב נעלי הריצה, החלק העליון שלה עשוי בד אלסטי דמוי גרב. גם הסוליה שונה ואינה מיוצרת ממשטח רציף אחד, אלא מתאפיינת בחלק קעור מאוד שאינו נצמד לקרקע.

הדגם הזה הוא פינוק אמיתי למי שרוצה ויכולה לרוץ בנעל יותר מינימליסטית המאפשרת תנועתיות גדולה, ואילו למי שלא אוהבת סוליות גמישות – הנעליים פחות יתאימו. ייתכן שיש שיחושו שהיא מינימליסטית מדי, אולי על חשבון התמיכה.

להמשך קריאת הכתבה המלאה...


דף הבית טלפוןwazeפייסבוק