אימוני כושר נוספים בסטודיו

סטודיו שייפ איט מציע באימוני כושר לילדים ולנשים בהיריון, כמו גם באימונים לבני הגיל השלישי, ואימוני לגברים ולנוער.
אם אתם שואלים את עצמיכם, " למה אני צריך מאמן  כושר / מאמנת כושר אישית?" או למה דוקא אימון כושר אישי פה תוכלו להבין מה ייתן לכם אימון כושר אישי בסטודיו ומה יתרונותיו.

היתרון הראשון והחשוב ביותר הוא היכולת להתאים למתאמן את האימון באופן מיטבי. באימון כושר אישי נעבוד לפי המטרות של המתאמן/ת ונעשה התאמות ביחס לרמה שלו/שלה.
לדוגמא - אימוני כושר ילדים נתמקד בחיזוק חגורת הכתפיים וחיזוק שרירי היציבה  תוך העמסה על העצמות על מנת לייצר עצמות שלד חזקות וטונוס שרירים נכון ( בדגש על חיזוק הבטן והגב) לעומת אימון לנשים בהריון ולאחר לידה בהם תשומת הלב המירבית נתונה לחיזוק שרירי רצפת האגן ולהכנת הגוף וחיזוקו לקראת הלידה ולהתאוששות מהירה לאחריה.
אימון לבני הגיל השלישי יתמקד בשיפור שיווי המשקל, בהגדלת טווחי תנועה ובחיזוק כללי.

אימוני הכושר האישיים של הסטודיו כוללים שימוש ברצועותtrx , במכשיר הטוטאל ג'ים (המאפשרת עבודה כמו בפילאטיס), במגוון משקולות, גומיות,כדורי כוח וכדורי פיטבול גדולים המייצרים עבודה איכותית, מגוונת ומקצועית. במהלך האימון מאמן כושר אישי שלכם, יתקן אתכם, ויקפיד על תרגול נכון שימנע מכם להיפצע או להעמיס על שריר הגב. המאמן/ המאמנת האישי שלכם יתן לכם התאמות אם תחושו קושי מוגזם, אך מנגד גם יוכל לאתגר אתכם ולמשוך אתכם למעלה ולשפר את ההישגים שלכם באופן שלא תאמינו!
 היחס האישי, המשוב הממוקד והחיזוקים שתקבלו באימון כושר אישי, יבילו אתכם לכבוש את היעד שתציבו לעצמיכם,  בין אם זה להצליח לרוץ המירוץ הבא ובין אם זה לחזק את הגב...
אז קדימה.... למה אתם מחכים?? אם אתם מעוניינים להתחיל עוד היום את הדרך החדשה שלכם "לחצו כאן


דף הבית טלפוןwazeפייסבוק